Bestway 58242 solárna plachta na bazén 3.66m

Kód: 3546
Značka: Bestway
€46
Do 48h
Môžeme doručiť do:
1.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

S týmto solárnym krytom Flowclear™ udržíte vodu a teplo v bazéne a nečistoty, lístie a odpadky mimo bazéna. Solárne kryty bazénov v zemi vytvárajú vo vašom bazéne skleníkový efekt. Solárne kryty tiež zabraňujú odparovaniu vody v dôsledku suchého vetra alebo strate voľného chlóru v dôsledku UV žiarenia. Tieto kryty sú navrhnuté tak, aby zadržiavali vodu a teplo, ale zabraňovali kontaminácii. Predĺžte si plaveckú sezónu so solárnym krytom bazéna Flowclear™. Vhodný pre bazény Fast Set ™ a Steel Pro ™ Ø12 '/ 3,66 m.

Materiál PE
Solárny kryt využíva slnečnú energiu na ohrev vody v bazéne a zabraňuje úniku tepla.
Minimalizuje kontamináciu
Vhodný pre bazény Fast Set™ 3,66 m (12') / 3,96 m (13'), bazény Steel Pro™ 3,66 m (12') a bazény Steel Pro MAX™ 3,66 m (12')
Obsah: jeden solárny kryt bazéna

Udržujte vodu bez nečistôt a úlomkov a chráňte zem pod nadzemným bazénom pomocou kolekcie krytov na bazény, podlahových rohoží a chráničov podlahy od spoločnosti Bestway®. Kryty bazénov zabraňujú hromadeniu nečistôt vo vode bazéna, keď sa nepoužíva. Rohože a chrániče podlahy chránia vonkajší priestor pred prirodzeným poškodením, ktoré môže spôsobiť voda. Ide o kľúčový súbor zariadení na údržbu, ktorý je pri kúpe nadzemného bazéna nevyhnutný.

Dodatočné parametre

Kategória: BAZÉNY A PRÍSLUŠENSTVO
Dĺžka: 16 cm
Výška: 58 cm
Šírka: 38 cm
Váha brutto: 0.96
Váha netto: 0.96

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK