Drevená kuchynka pre deti - ako vybrať tú najlepšiu?

Drevená kuchynka pre deti - ako vybrať tú najlepšiu?

Drevené kuchyne pre deti - ako si vybrať tú najlepšiu?

Hračky pre deti by mali byť nielen štýlové alebo originálne, ale predovšetkým musia stimulovať rozvoj. Preto sú veľmi obľúbené detské kuchynky, ktoré sú vyrobené z dreva. Takto vsádzate na ekologický a úplne bezpečný materiál.

Čo učia drevené detské kuchynky?

Ešte predtým, ako sa detská kuchynka objaví u vás doma, zvážte, čo môže vaše dieťa naučiť. Predovšetkým sa zlepšia jeho manuálne zručnosti a precvičí si jemnú motoriku, ktorá je zodpovedná za obratnosť rúk a prstov. Táto zručnosť nie je vrodená, preto ju musia rozvíjať a najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je hra.

Všimnite si tiež, že hračkárska kuchynka pre deti zlepšuje kreativitu, zvyšuje koncentráciu a presnosť pohybov. Je to tiež dobrý spôsob, ako pripraviť vaše dieťa na pomoc pri skutočnom varení. Nezabudnite využiť túto možnosť a vysvetliť mu nebezpečenstvo používania skutočného variča. Takto bude počas hry opatrnejší aj v blízkosti drevených ''horákov'' a dvierok od rúry :)  

Drevená alebo plastová detská kuchynka?

Trvanlivosť, bezpečnosť a ekologický materiál - to je to, čo robí drevené detské kuchynky oveľa lepšími ako tie z plastu. Okrem toho hračka vydrží dlhé roky. Drevo je masívne a vyzerá skvele. Najmä ak chcete túto súpravu umiestniť do obývačky alebo do blízkosti kuchyne. Dôležité je tiež poznamenať, že drevené kuchynky sú pre deti bezpečné - pred kúpou však skontrolujte certifikáty vybranej hračky. Nebudete mať problém ani s nákupom dreveného príslušenstva, ako sú hrnce a zelenina na krájanie. Vďaka tomu bude hra v kuchynke pre vaše dieťa ešte zaujímavejšia.

 

Drevená kuchynka pre deti - ako vybrať tú najlepšiu?
Drevená kuchynka pre deti - ako vybrať tú najlepšiu?
Drevená kuchynka pre deti - ako vybrať tú najlepšiu?

V akom veku je hračkárska kuchynka vhodná?

Drevená kuchynka je v skutočnosti investíciou na dlhé roky, pretože takúto hru si užívajú deti všetkých vekových kategórií. Najlepšie je však darovať ho deťom vo veku od 2 do 6 rokov. V tomto období budú s najväčšou pravdepodobnosťou používať kuchynku veľmi často a taktiež bude mať najlepší vplyv na ich vývoj.

Koľko stojí detská kuchynka?

Presná cena detskej kuchynky závisí od jej veľkosti a ďalšieho príslušenstva. Za menšie modely zaplatíte približne 66€. Veľká drevená kuchynka pre deti vysokej kvality sa však pohybuje v rozmedzí od 99€ až 169€. Je to hračka, ktorá vydrží niekoľko rokov, a keďže je vyrobená z dreva, môžete si byť istí, že je odolná a bude dlho vyzerať skvele.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie