Učiaca veža Kitchen Helper Swing Dub

Značka: Tee-Pee

Vďaka tejto pomôcke vám bude vaše dieťa schopné pomáhať v kuchyni.

Dostupnosť 4-5 dní
Môžeme doručiť do:
15.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 606
€120
Učiaca veža Kitchen Helper Swing Dub
Značka: Tee-Pee
eb522bd74548877d79551cb9682b
Novinka
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru

UČIACA VEŽA KITCHEN HELPER SWING DUB

Skvelá pomôcka pre zvedavé deti ktoré chcú byť v centre diania - pri kuchynskej linke. Počas varenia sa už nemusíte obávať že si vaše dieťa v chvíľke nepozornosti niekde ublíži. Vďaka učiacej veži môže byť priamo pri vás a v bezpečí.

Tento nábytok je navrhnutý a vyrábaný v Európskej únii v dielni kde sa dbá hlavne na bezpečnosť pri používaní, dizajn a praktickosť. Farby použité pri výrobe sú netoxické a všetky rohy nábytku sú zaoblené tak, aby pri používaní nedošlo k zraneniu.

Parametre -

Výška - 80 cm, Šírka - 42 cm, Hĺbka - 56 cm

Základná doska na státie má tri stupne regulácie výšky - 24cm, 37cm a 50cm. To znamená že učiacu vežu môžete používať spoločne s tým ako bude vaše dieťa rásť.

Dodatočné parametre

Kategória: DETSKÝ NÁBYTOK
Záruka: 2 roky
Nevypĺňajte toto pole:
Get More Business Leads Now 19.6.2022 15:14
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=tee-pee.sk&id=ulg35
Odpovedať
Najdete nás i na MALL.SK