Viga 44044 PolarB prepletené struny

Kód: 3268
Značka: Viga
€14
Do 3 dní
Môžeme doručiť do:
12.10.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Viga 44044 PolarB prepletené struny


Polárny pes na šnúrke od spoločnosti Viga bude ideálnym nástrojom na zdokonaľovanie drobnej motoriky. Malá motorika je zodpovedná za presnosť, koordináciu a silu rúk (kľúčovú úlohu tu zohrávajú krátke svaly). Efektívna ruka dobre uchopuje predmety, umožňuje zapnúť gombík, správne uchopiť lyžicu, piť bez rozliatia a v neskoršej fáze rastu dieťaťa má pozitívny vplyv na učenie sa písať a kresliť.

Deti s rozvinutými manuálnymi zručnosťami sa s väčšou chuťou púšťajú do učenia, rýchlejšie píšu, lepšie kreslia, čo sa prejavuje na výsledkoch učenia a sebavedomí dieťaťa.

Súprava sa skladá zo štyroch pôvabných zvieratiek: medvedíka Michaśa, slona Stefcia, ježka Januszeka a líšky Lisy. Zvieratká sú v rôznych farbách, čo uľahčuje batoľaťu priradenie prvkov k príslušnému zvieratku. Šnúrky na pletenie, ktoré sú súčasťou sady, umožnia získať trojrozmernú podobu zvieratka.
Hračka je zabalená vo farebnom obale s okienkom. Vďaka estetickému baleniu je hračka ideálna na darček!

Celá séria hračiek POLAR BEAR bola vytvorená spoločnosťou VIGA s cieľom splniť očakávania rodičov a detí pri zlepšovaní ich rozvoja prostredníctvom hry.
Celá hračka je vyrobená z lakovaného dreva a natretá netoxickými farbami v "polárnych" farbách, ktoré uspokoja každého používateľa a poskytnú mu veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť a kvalita nášho tovaru, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky.

Rozmery prvkov hračky:
Ježko: 160 mm x 138 mm x 5 mm
Slon: 156 mm x 145 mm x 5 mm
Ľadový medveď: 156 mm x 150 mm x 5 mm
Líška: 160 mm x 145 mm x 5 mm
Dĺžka šnúry - 120 cm


Rozmery balenia:
D: 195 mm x Š: 177 mm x V: 45 mm


Dodatočné parametre

Kategória: EDUKAČNÉ
Dĺžka: 19,5 cm
Výška: 4,5 cm
Šírka: 17,7 cm
Váha brutto: 0.2
Váha netto: 0.2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK