Viga Hra Domino - farma

Značka: Viga
Dostupnosť Do 48h
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 1561
€11
Viga Hra Domino - farma
Značka: Viga
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru
"Domino-Farma" od spoločnosti Viga je jednou z najkrajších hier, ktorá bude dlho slúžiť a poskytne vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a kreatívnej hry. Možnosti, ktoré ponúka vášmu dieťaťu, sú nespočetné - poznávacie - všetky zvieratá a ich funkcie v našom živote, vzbudí zvedavosť o svete, rozvíja reč - napodobňovanie zvukov a učenie sa zábavných rýmovačiek, pesničiek. Dieťa si bude čoraz rýchlejšie všímať podobnosti medzi zvieratkami... každý deň hra vyčarí na tvári dieťaťa väčší a väčší úsmev, každé víťazstvo ho bude ďalej motivovať k učeniu nových riekaniek. Naučí vás to presnosti a usilovnosti pri ukladaní blokov. Farebné domino je príjemné na pohľad a podporuje hru. Cieľom hry je poskladať všetky bloky. Kto je prvý? Lepšie! Spoločne strávený čas s vaším dieťaťom prinesie nezabudnuteľné chvíle a skvelú zábavu.

Celý kus je vyrobený z lakovaného dreva a natretý netoxickými farbami v živých farbách, ktoré potešia každého používateľa a poskytnú mu veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť a kvalita nášho tovaru, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM)

TECHNICKÉ ÚDAJE


Rozmery výrobku:

l: 210 mm x V: 45 mm x Š: 190 mm

Rozmery balenia:

l: 206 mm x V: 46 mm x Š: 190 mm

Dodatočné parametre

Kategória: EDUKAČNÉ
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 20,6 cm
Šírka: 19 cm
Výška: 4,6 cm
Hmotnosť: 0.39

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Najdete nás i na MALL.SK