Viga 59924 Triedička tvarov - motýľ

Kód: 2474
Značka: Viga
€18
Do 48h
Môžeme doručiť do:
1.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

VIGA 59924 TRIEDIČKA TVAROV - MOTÝĽ

Drevený triedič tvarov - motýľ od spoločnosti Viga je jednou z najkrajších hračiek, ktorá bude dlho slúžiť a poskytne vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a kreatívnej hry.

Vzdelávacia triedička je užitočná pri rozvíjaní motorických zručností a koordinácie ruka-oko batoľaťa. Okrem toho učí rozpoznávať farby a tvary. Táto skladačka pozostáva z rôznych blokov pestrofarebných, ručne maľovaných tvarov. Je vhodný pre domácnosti a materské školy. Použitý tvar motýľa pozitívne asociuje deti s farebným hmyzom, s ktorým sa môžu stretnúť počas prechádzky na lúke alebo v záhrade.

Táto hračka nám prichádza na pomoc, vďaka nej bude naše batoľa ochotne plniť celý rad úloh. Triedička neustále podporuje dieťa v rozvoji motorických zručností, pozornosti, pamäti, vytrvalosti a pohybovej koordinácie. Dieťa má k dispozícii drevený model motýľa a podložku, na ktorú umiestňuje vhodné tvary a farby krídel a bruška malého farebného hmyzu.

Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v pestrých farbách, ktoré upútajú pozornosť, povzbudia k hre a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Hračka je určená pre batoľatá staršie ako 24 mesiacov.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozmery výrobku:

L: 215 mm x šírka: 195 mm x výška: 35 mm

Rozmery balenia:

L: 260 mm x šírka: 240 mm x výška: 43 mm

Dodatočné parametre

Kategória: EDUKAČNÉ
Dĺžka: 26 cm
Výška: 4,3 cm
Šírka: 24 cm
Váha brutto: 0.51
Váha netto: 0.51

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK