Bestway 52477 Vodná šmýkačka H2OGO! Tsunami 4.88m

Značka: Bestway
Dostupnosť Do 48h
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: 4173
€26
Bestway 52477 Vodná šmýkačka H2OGO! Tsunami 4.88m
Značka: Bestway
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru
Jednoduchá šmykľavka H2OGO!® Tsunami Splash Ramp™ je ako stvorená pre letnú zábavu na záhrade! Táto 16-metrová šmykľavka má rampu Tsunami Splash Ramp™, ktorá vytláča vlny vody spod rampy a vytvára tak neuveriteľne hladkú, rýchlu a mokrú jazdu! Rampa Tsunami Splash Ramp™ vytvára mäkké pristátie a zvyšuje rýchlosť s každou šmykľavkou. V kombinácii s technológiou SplashBoost™ Sprinkler je systém skonštruovaný tak, aby poskytoval cielené pokrytie vodou na optimalizáciu posúvania, postreku a postriekania. Jednoduchá šmykľavka Tsunami Splash Ramp je navrhnutá tak, aby vás ochladila a vytvorila vlnu zábavy. Vďaka rýchlemu a jednoduchému nastaveniu a jednoduchému odstráneniu budú rodičia a deti skákať od radosti.

4,88 m dlhá šmykľavka je ideálna na sólové pokusy v rýchlosti alebo na striedanie sa pri hre s priateľmi
Vodné lieviky v bazéne na konci spôsobia, že v cieli pristaneš s veľkým špliechaním
Zabudované postrekovače SplashBoost™ sú špeciálne navrhnuté na efektívnejšie pokrytie a poskytujú kaskádovitý efekt, čím udržiavajú dráhu klzkú
Tsunami Splash Ramp ™ poskytuje mäkké pristátie a vytvára vlny vody na šmykľavke, ktoré vytvárajú vzrušujúce špliechanie!
Vypúšťací ventil
Obsah: 1 tobogán, opravná záplata

Vodné šmýkačky Bestway® prinášajú klasickú, nadčasovú zábavu na detské dvory po celom svete. Vyberte si jednoduchú alebo viacdráhovú šmykľavku s veľkým priestorom na preteky, šmýkanie a hry pre veľa priateľov. Tieto šmykľavky sú základom letnej zábavy a Bestway je jedným z najdôveryhodnejších a najobľúbenejších výrobcov hračkárskych šmykľaviek. Zábavné farby a nové motívy robia snímky ešte atraktívnejšími a ponúkajú množstvo ďalších funkcií.

Dodatočné parametre

Kategória: HRAČKY
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 30 cm
Výška: 7 cm
Váha brutto: 1.56
Váha netto: 1.56

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK