Viga 50450 Game race

Kód: 1823
Značka: Viga
€28,60
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Viga 50450 Game race

Hra s farebnými zvieratkami od spoločnosti VIGA je zaujímavá ponuka, ktorá má mnoho možností využitia. Môžete ju hrať rôznymi spôsobmi alebo používať figúrky na rôzne účely. Môžete hrať s jednou alebo dvoma kockami súčasne.

Počas hry sa deti učia dodržiavať pravidlá, počítať, zoskupovať, rozpoznávať tvary, čísla a písmená, rozvíjať postreh, koncentráciu a koordináciu oko-ruka, čo zvyšuje manuálnu zručnosť detí. Hra je zámienkou na rozhovor. Môže byť tiež katalyzátorom toho, aby deti kládli otázky a hovorili o závažných témach. Je preto aj zdrojom sociálnych zručností, ako je verbálna komunikácia, zdieľanie, trpezlivosť, poriadok a radosť z interakcie s ostatnými.

Súprava obsahuje:

4 drevené panely s miestami pre 6 zvierat

36 drevených zvieratiek, 6 z každej farby: žltej, oranžovej, ružovej, červenej, modrej a zelenej

dve kocky: jedna so zvieratami a druhá s farbami.


Vek: 3+

Hra je zabalená v elegantnom farebnom balení - ideálna na darček.

Rozmery panelu: 30 x 6,5 cm

Rozmery figúrok zvierat: približne 4 x 5 cm

Vyhlásenie o zhode CE

NÁVOD NA HRU ANIMAL RACE

ÚčeD: hra je určená pre 2-4 hráčov.

Nižšie sú uvedené spôsoby hry:

1. Zodpovedajúce zvieratá:

Hra len s kockami so zvieratkami. Každý hráč si vezme jeden panel pre seba. Potom hádžte kockami po jednej v smere hodinových ručičiek. Zviera označené kockou by sa malo umiestniť na jej panel (na farbe nezáleží). Vyhráva ten, kto ako prvý vyplní panel. Ak hru hrajú len dve osoby, stačí použiť 2, 3 alebo 4 sady zvierat. Ak máte 3 hráčov, môžete použiť 3, 4 alebo 5 sád. Ak hrajú 4 osoby, použite 4, 5 alebo 6 sád.

2 Zodpovedajúce farby:

Používajte len kocky s farbami. Použite tie isté pravidlá ako vyššie s použitím farby namiesto vzoru.

3. Priraďovanie zvierat a farieb:

Hra s použitím oboch kociek. Každý hráč si vezme jeden panel. Musia sa hodiť dve kocky naraz a vybrať predmet, ako je uvedené. Kus musí zodpovedať otvoru na paneli. Ak napríklad kocky so zvieratami označujú koňa a kocky s farbami označujú zelenú, môžete si vziať len zeleného koňa. Ak je tento dielik už použitý, ťah je stratený. Hru vyhráva ten, kto ako prvý vyplní celý panel. Ak hru hrajú len dve osoby, stačí použiť 2, 3 alebo 4 sady zvierat. Ak máte 3 hráčov, môžete použiť 3, 4 alebo 5 sád. Ak hrajú 4 osoby, použite 4, 5 alebo 6 sád.

4 Chytré oči:

Hrajte s kockami a všetkými zvieratami bez panelov. Hádžte vždy dvoma kockami. Po hode si vezme figúrku ten hráč, ktorý ju nájde ako prvý. Vyhráva ten, kto nazbiera najviac figúrok.

5 Šťastie:

Hrajte sa so všetkými prvkami. Každý hráč si vezme jeden panel. Potom prvý hráč hodí dvoma kockami naraz. Hráč, ktorý ako prvý nájde správny prvok, ho umiestni na svoj panel. Ak sa nájdený prvok zhoduje s prvkom, ktorý už leží na paneli, vráťte ho späť. Hráč, ktorý ako prvý vyplní svoj panel, vyhráva hru."

Dodatočné parametre

Kategória: KOCKY A HRY
Dĺžka: 32 cm
Výška: 21 cm
Šírka: 4,5 cm
Váha brutto: 1
Váha netto: 1
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK