Viga 50643 Magnetický tangram

Kód: 2672
Značka: Viga
€22
Do 48h
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Viga 50643 Magnetický tangram

Riešenie hádaniek pozitívne ovplyvňuje vývoj dieťaťa, a čo je dôležitejšie, riešenie hádaniek nemá vekové obmedzenie. Je potrebné zvoliť úroveň náročnosti a počet prvkov podľa veku a zručností dieťaťa. Je dobré začať s dvoj alebo trojdielnymi skladačkami, aby batoľa nebolo frustrované z neúspechov. Čím staršie dieťa, tým vyššia úroveň náročnosti, aby sa zachovala kognitívna a vzdelávacia hodnota.

Hádanky môžete skúsiť poskladať rôznymi spôsobmi - podľa vlastnej kreativity alebo podľa priložených kariet, ktoré obsahujú hádanky rôznej náročnosti. Magnetický tangram je ideálny do školy, škôlky, na domáce a terapeutické aktivity. Jeho magnetické vlastnosti umožňujú celej rodine hrať sa celé hodiny.

Sada obsahuje 35 kociek a 20 kariet (obojstranných).

Riešenie hádaniek dokonale precvičuje pamäť, rozvíja manuálne zručnosti, posilňuje sebavedomie a podnecuje dieťa k objavovaniu sveta.

Výrobok je vyrobený z bukového dreva a natretý netoxickými farbami v pestrých farbách, ktoré upútajú pozornosť, povzbudia dieťa k hre a zároveň mu poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Hračka je vhodná pre deti staršie ako 18 mesiacov.

Rozmery balenia:

L: 260 mm x šírka: 180 mm x výška: 50 mm

Dodatočné parametre

Kategória: KOCKY A HRY
Dĺžka: 26 cm
Výška: 5 cm
Šírka: 18 cm
Váha brutto: 0.63
Váha netto: 0.63

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK