Viga 51620 Domino farma

Kód: 2467
Značka: Viga
€33
Do 48h
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

VIGA 51620 DOMINO FARMA

Sada kociek - "Farmárske domino" - ktorá dokáže zaujať na mnoho hodín. Hra ovplyvňuje vývoj dieťaťa - podporuje rozvoj kreativity, učí trpezlivosti a zároveň poskytuje obrovskú dávku emócií.

Skladanie domina má mimoriadny vplyv na rozvoj tvorivosti a predstavivosti. Smyk sa na začiatku dobrodružstva mení na konštruktéra, dizajnéra, ktorý vytvára množstvo rôznych konštrukcií obohatených o ďalšie doplnky. Konštrukcie vytvorené v aplikácii Smyk môžu byť viacúrovňové, ploché a 3D. Pri stavaní konštrukcie si dieťa precvičuje: vytrvalosť, koncentráciu, opatrnosť (každý pohyb môže spustiť kaskádu domina).

Dôležitú úlohu zohráva vzdialenosť blokov od seba, veľkosť, hmotnosť, pevnosť, uhol dopadu. Okrem toho dieťa samo experimentuje s následnými technikami, mechanizmami ako skutočný inžinier. Niekedy je potrebných mnoho pokusov, kým sa nájde správne nastavenie.

Sada obsahuje 116 kociek domina

Hračka je zabalená v estetickom farebnom obale, v ktorom sa domino dá skladovať.

Celá hračka je vyrobená z bukového dreva a namaľovaná netoxickými farbami v pestrých farbách, ktoré upútajú pozornosť, povzbudia k hre a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozmery balenia:

D: 180 mm x V: 180 mm x Š: 200 mm

Dodatočné parametre

Kategória: KOCKY A HRY
Dĺžka: 18 cm
Výška: 18 cm
Šírka: 20 cm
Váha brutto: 1.3
Váha netto: 1.3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK