Viga 56164 Logické bloky - Geometrické figúry

Kód: 2043
Značka: Viga
€28,60
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Učenie + zábava = VIGA

Farebný súbor geometrických útvarov od spoločnosti VIGA podporuje rozvoj logického myslenia - poskytuje materiál na cvičenia a hry zamerané na rozvoj logického myslenia. Začnite s učením farieb a tvarov, s ktorým je dobré začať čo najskôr. Logické kocky - geometrické obrazce sú skvelou didaktickou pomôckou, ktorá je ideálna v každej materskej škole aj doma.

Sada obsahuje 48 kociek, ktoré sa vyznačujú štyrmi základnými znakmi: farbou, hrúbkou, veľkosťou a tvarom. V krabici sú kvádre 3 farieb (červená, žltá, modrá), 4 tvarov (trojuholník, obdĺžnik, kruh, štvorec), 2 veľkostí (veľký, malý) a 2 hrúbok (tenký, hrubý).
Kvádre majú tvar geometrických telies s relatívne veľmi malou výškou, takže pri pohľade zhora vidíme ploché útvary v tvare trojuholníkov, kružníc, obdĺžnikov. V sade nie sú dva rovnaké bloky, ale bloky majú spoločné znaky, takže dieťa, ktoré hľadá spoločné znaky, si rozvíja schopnosť kombinovať prvky, ktoré majú spoločné znaky, napr. rovnakú farbu.

Geometrické kocky pomáhajú deťom naučiť sa rozpoznávať a pomenovávať farby, geometrické útvary (kruh, štvorec, obdĺžnik a trojuholník), rozvíjať predstavivosť a zlepšovať počítanie.

Sada obsahuje 48 farebných kociek. Súprava je zabalená v drevenej škatuli s krytom zásuvky.

Súprava je vyrobená z bukového dreva a namaľovaná netoxickými farbami v pestrých farbách, ktoré upútajú vaše oči, povzbudia vás k hre a zároveň vám poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Hračka je vhodná pre deti staršie ako 3 roky.

Rozmery výrobku:

l: 250 mm x šírka: 155 mm x výška: 80 mm

Dodatočné parametre

Kategória: KOCKY A HRY
Dĺžka: 25 cm
Výška: 15,5 cm
Šírka: 8 cm
Váha brutto: 1.68
Váha netto: 1.68
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Najdete nás i na MALL.SK