Viga Sada puzzle - safari

Značka: Viga
Dostupnosť Do 48h
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: 4003
€10
Viga Sada puzzle - safari
Značka: Viga
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru
Viga 50068 Sada puzzle - safari

Je potrebné starať sa o vývoj dieťaťa od najútlejšieho veku. Od dvoch rokov sa formujú základné procesy myslenia a ich správny vývoj v tomto období je zárukou neskoršieho úspechu v dospelom živote. Jedným zo spôsobov, ako spojiť zábavu a učenie, je riešenie hádaniek. Vedecký výskum potvrdzuje, že deti, ktoré sa hrajú na riešenie hádaniek, majú neskôr lepšie priestorové zručnosti.

predstavuje sériu hádaniek "Učíme sa o svete" - klasické hádanky, ktoré potešia každé dieťa. Sada puzzle zo - safari má podložku, na ktorej je umiestnený vzor, ktorý musí dieťa poskladať z roztrúsených prvkov, čo neodradí od ďalšej hry a je veľmi dôležité na začiatku vzdelávania. Farebné postavičky na obrázkoch upútajú pozornosť a poskytnú dieťaťu zaujímavú zábavu. Podložka je vyrobená z kvalitného dreva, vďaka čomu je všetko čisté a prehľadné.
Zbierka 4-ch obrázkov vo forme drevených puzzle je samostatným puzzle. Všetky štyri obrázky sa dajú spojiť do dlhej skladačky. Puzzle umožňuje usporiadať africké zvieratá obývajúce safari - leva, hrocha, opicu, slona. Prvky sú veľké, vyrobené z hladko brúseného dreva.
Podporia deti pri poznávaní farieb a objavovaní okolitého sveta, pomôžu im pri učení nových slov, rýmovačiek a pesničiek. Zlepšujú tiež motorické zručnosti detí a zároveň stimulujú ich schopnosť kreatívneho myslenia. Táto vzdelávacia hračka pomáha deťom rozvíjať koordináciu rúk a očí, motorické zručnosti a schopnosť riešiť problémy.

Drevené puzzle sú jedným z materiálov pre Montessori techniku.
Sada obsahuje :
- Drevené puzzle 4 obrázky po 12 prvkoch.
- Drevená podložka.

Z tejto série odporúčame produkty:
Viga 50197 Puzzle na podložke 24 prvkov - farma
Viga 50138 Puzzle na podložke - Včela
Viga 50140 Puzzle na podstavci - beruška
Viga 50198 Puzzle na podložke - 24 prvkov zoo
Viga 50199 Puzzle na podložke 24 prvkov - park
Viga 51312 Puzzle na podložke - Kôň
a ďalšie

Celá súprava bola vyrobená z bukového dreva a namaľovaná netoxickými farbami v živých farbách, ktoré upútajú pozornosť, povzbudia k hre a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Vďaka viac ako 20 rokom skúseností vie spoločnosť Viga vyrábať hračky najvyššej kvality. Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pre deti staršie ako 24 mesiacov.

Technické údaje

Rozmery výrobku:
D: 45 mm x V: 190 mm x Š: 205 mm
Hmotnosť: 0,42 kg
Rozmery balenia:
D: 200 mm x V: 90 mm x Š: 40 mm
Hmotnosť: 0,46 kg


Popisy sú majetkom spoločnosti PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Spoločnosť nepovoľuje ich kopírovanie alebo reprodukciu - vcelku alebo po častiach bez povolenia.

Dodatočné parametre

Kategória: PUZZLE
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 20 cm
Výška: 9 cm
Šírka: 4 cm
Váha brutto: 0.46
Váha netto: 0.46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Najdete nás i na MALL.SK