V dňoch 31.01.2023 - 12.02.2023 nebude internetový obchod vybavovať objednávky z dôvodu dovolenky. Všetky objednávky budú vybavené až 13.02.2023.

Viga 50200 Puzzle na podložke 24 prvkov - oceán

Značka: Viga
Dostupnosť Do 48h
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Možnosti doručenia
Kód: 2248
€7,70
Viga 50200 Puzzle na podložke 24 prvkov - oceán
Značka: Viga
MODERNÉ PLATBY
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
DORUČENIE DO 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
GARANCIA DORUČENIA
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru

Vývoj dieťaťa by sa mal rozvíjať už od útleho veku. Od dvoch rokov sa formujú základné myšlienkové procesy a ich správny vývoj v tomto období je zárukou neskoršieho úspechu v dospelosti. Jedným zo spôsobov, ako spojiť hru a učenie, je skladanie puzzle. Výskum potvrdil, že deti, ktoré sa hrajú so skladačkami, majú neskôr lepšie priestorové zručnosti.
 

Hádanky zo série "Poznávanie sveta" sú klasické hádanky, ktoré potešia každé dieťa. Krásne, farebné poskytnú vášmu dieťaťu zaujímavú zábavu. Vzor, podľa ktorého má dieťa dieliky usporiadať, ho neodradí od ďalšej hry. Čo je na začiatku vzdelávania veľmi dôležité, a to aj formou hry - farebné postavičky na obrázkoch upútajú pozornosť. Podporia poznávanie farieb, ako aj sveta okolo nás a pomôžu naučiť sa nové slová, básničky a pesničky.
 

Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť, podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.
 

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).
 

Puzzle sa skladá z 24 dielikov + podložka so vzorom.

Hračka je určená pre deti staršie ako 24 mesiacov.
 

Rozmery výrobku:

l: 300 mm x šírka: 225 mm x výška: 10 mm

Dodatočné parametre

Kategória: PUZZLE
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 30 cm
Šírka: 1 cm
Výška: 22,5 cm
Hmotnosť: 0.46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Najdete nás i na MALL.SK