Viga Puzzle štyri ročné obdobia - jeseň

Značka: Viga
Dostupnosť Do 48h
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 1845
€8
Viga Puzzle štyri ročné obdobia - jeseň
Značka: Viga
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru

Viga 51271 Puzzle štyri ročné obdobia - jeseň

Je dôležité starať sa o vývoj dieťaťa od útleho veku. Od dvoch rokov sa formujú základné procesy myslenia a ich správny vývoj v tomto období je zárukou neskoršieho úspechu v dospelom živote. Jedným zo spôsobov, ako spojiť zábavu a učenie, je riešenie hádaniek. Vedecký výskum potvrdzuje, že deti, ktoré sa hrajú na riešenie hádaniek, majú neskôr lepšie priestorové zručnosti.


Puzzle zo série Štyri ročné obdobia od spoločnosti Viga predstavujú všetky ročné obdobia. Jar - krásna a radostná - na ktorú čakáme s túžbou. Leto - čas dovoleniek, oddychu a zábavy. Jeseň - farebná a žiarivá. Zima - spojená so snehuliakmi a sánkami... Deti si užijú riešenie hádaniek, ktoré im priblížia zmeny, ktoré sa dejú v prírode. A tiež rôzne spôsoby trávenia voľného času vonku. Každá sada obsahuje 24 prvkov - puzzle a podložku, na ktorej je kópia obrázka - čo uľahčí usporiadanie menším deťom. Hádanky tiež pomáhajú pri učení logického myslenia, zlepšujú pamäť, stimulujú predstavivosť a obohacujú slovnú zásobu, zlepšujú koordináciu oko-ruka.


Hádanky štyroch ročných období sú ideálnym návrhom nielen pre deti... Je to vynikajúca pomôcka, ktorá funguje aj v ergoterapii, počas logopedických hodín. Hodnota skladania puzzle nie je hodnotená. Drevené puzzle od spoločnosti Viga sú odolné, šetrné k prírode, farebné a zároveň bezpečné na hranie - sú vyrobené z dreva najvyššej kvality a pokryté bezpečnými farbami, ktoré zaisťujú úplnú bezpečnosť najmenších používateľov.


TECHNICKÉ ÚDAJE

Je v súlade s normou EN71
Veľkosť: 300x225x10mm"

Dodatočné parametre

Kategória: PUZZLE
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 30 cm
Výška: 22,5 cm
Šírka: 1 cm
Váha brutto: 0.5
Váha netto: 0.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Najdete nás i na MALL.SK