Viga 51442 Puzzle na podložke 9 prvkov - lev

Značka: Viga
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 3293
€6,90
Viga 51442 Puzzle na podložke 9 prvkov - lev
Značka: Viga
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru
Viga 51442 Puzzle na podložke 9 prvkov - lev

Od prvých rokov detstva je potrebné starať sa o jeho vývoj. Od dvoch rokov sa formujú základné myšlienkové procesy a ich správny vývoj v tomto období je zárukou neskoršieho úspechu v dospelosti. Jedným zo spôsobov, ako spojiť zábavu a učenie, je riešenie hádaniek. Výskum potvrdil, že deti, ktoré sa hrajú s puzzle, majú neskôr lepšie priestorové zručnosti.

Krásne a farebné puzzle poskytnú vášmu dieťaťu zaujímavú zábavu. Na podložke, na ktorej má batoľa poskladať puzzle, je obrázkový vzor, ktorý dieťa neodradí od ďalšej hry. Čo je na začiatku vzdelávania veľmi dôležité, a to aj formou hry. Farebné postavičky na obrázkoch upútajú pozornosť, podporujú poznávanie farieb a okolitého sveta.

Riešenie hádaniek je jedným z najlepších spôsobov, ako si precvičiť koncentráciu. Táto hra pomáha rozvíjať motorické zručnosti a logické myslenie dieťaťa tým, že kombinuje hru s učením. Spoločná hra najlepšie rozvíja predstavivosť, ktorá je v tomto veku taká dôležitá, a zároveň dokonale pripravuje dieťa na budúce predškolské vzdelávanie.

Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v tlmených farbách, ktoré upútajú pozornosť a povzbudia dieťa k hre a zároveň mu poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby používané na maľovanie našich hračiek boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Hračka je určená pre deti staršie ako 24 mesiacov.

Rozmery balenia:
d.-225 mm x v.-10 mm x š.-225 mm


Dodatočné parametre

Kategória: PUZZLE
Dĺžka: 22,5 cm
Výška: 1 cm
Šírka: 22,5 cm
Váha brutto: 0.28
Váha netto: 0.28

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Detský Hojdací koník Polly Dark Brown - Tee-Pee.sk
€100
€117 (–14 %)
2193
Detský Hojdací koník Polly Gray - Tee-Pee.sk
€100
€117 (–14 %)
2197
Najdete nás i na MALL.SK