Viga Puzzle - ako pestovať..

Značka: Viga
Dostupnosť Do 48h
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: 2613
€10
Viga Puzzle - ako pestovať..
Značka: Viga
Apple Google pay
MODERNÉ PLATBY
Apple pay a Google pay
Doprava nad 100€ zdarma
DOPRAVA ZDARMA
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48h
DORUČENIE DO 48h
kamkoľvek v SR
Garancia
GARANCIA DORUČENIA
nepoškodeného tovaru

Súbor vzdelávacích skladačiek podporí učenie o rastlinách a živočíchoch. Skladaním puzzle si dieťa osvojuje základné poznatky o okolitom svete, navyše si precvičuje pamäť a drobnú motoriku. Zároveň dieťa povzbudzujte, aby rozprávalo príbehy - ako vzniká sliepka z vajíčka, ako z malého semienka vyrastie krásna slnečnica. Hračka povzbudí malých objaviteľov, aby sa vyjadrovali vytváraním vlastných príbehov o prírode a okolitom svete.

Deti majú bohatú predstavivosť, dovoľme im ju prebudiť. Naše puzzle pomáhajú rozvíjať ich motorické schopnosti, logické myslenie a kreativitu prostredníctvom nekonečných možností použitia. Keď deti objavia postupné fázy rastu a zmien vo svete okolo seba, budú sa o ňom chcieť dozvedieť viac.

Prvky puzzle sú ideálne pre malé ruky, takže učenie nikdy nebude nudné. Takéto cvičenia sú výbornou prípravou na budúce predškolské vzdelávanie, ako aj na zábavu spolu s vaším dieťaťom.

Súprava obsahuje 24 drevených dielikov s farebnými obrázkami zobrazujúcimi vývojové štádiá zvierat a rastlín. Puzzle sú kompatibilné - môžete ich ľubovoľne kombinovať.

Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá netoxickými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť, podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM)

Hračka je určená pre deti staršie ako 18 mesiacov.

Rozmery výrobku:

l: 210 mm x Š: 190 mm x V: 45 mm

Dodatočné parametre

Kategória: PUZZLE
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 22,1 cm
Šírka: 19 cm
Výška: 4,5 cm
Hmotnosť: 0.46

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Najdete nás i na MALL.SK