Detský stan do izby

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Cena

49125
149125
teepee detsky stan
Teepe detský stan Nukido béžový zvieratká
Skladom - doručíme za 2 až 4 dni
€49,87
740700
Teepee stan Nukido svetlosivý
Teepee stan Nukido - svetlosivý
Skladom - doručíme za 2 až 4 dni
€67,50
740601
16 wzr 16 big
€79

Elegantný štýl TeePee stanu určený hlavne dievčatám, ktorý určite skvelo doplní každé jedno ružové kráľovstvo. Detský stan TeePee v prevedení Grey Rosé. U tohto typu stanu...

101
teepee stan detsky
Detský stan Teepee NUKIDO - ružový
Skladom - doručíme za 2 až 4 dni
€98,90
740023
7 wzr 7 big
€109

Čierno-biele hviezdy, ktoré skvelo ladia k základnej bielej farbe TeePee stanu. Elegantný štýl ručne šitého detského TeePee stanu v hviezdnom Galaktika prevedení....

71
8 wzr 8 big
€109

Moderný vzor skombinovaný pre každého malého snívalka 

74
17 wzr 17 big
€109

Vhodý do každej detskej izby alebo exteriéru.

104
Detský TeePee stan Powder Dots
€115

Detský stan TeePee v prevedení Powder Dots je ručne šitý stan s bielym podkladom, ktorý je celý pokrytý sivými bodkami po základnej bielej farbe TeePee stanu. Skúste...

200
Detský TeePee stan Indian Arrows
€125

Detský ručne šitý stan Teepee v prevedení Indian Arrow čierno-biely so vzorom čiernych šípov a bielym podkladom. Štylové prevedenie detského stanu pre malých indiánov.

182

Existuje mnoho rôznych typov detských stanov do izby, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Tu je niekoľko vecí, ktoré treba zvážiť pri výbere detského stanu do izby:

 • Veľkosť: Premýšľajte o tom, koľko detí bude stan používať súčasne a koľko priestoru máte k dispozícii vo svojej izbe. Ak máte málo miesta, môžete zvážiť kompaktný stan v tvare domu alebo iglu. Ak máte viac miesta, môžete zvážiť väčší stan, v ktorom sa vaše deti môžu hrať a spať.
   
 • Tvar: Detské stany sú k dispozícii v rôznych tvaroch, vrátane domov, hradov, tunelov a dokonca aj rakiet. Vyberte si tvar, ktorý sa vašim deťom bude páčiť a ktorý sa hodí do dekorácie ich izby.
 • Materiál: Detské stany sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane bavlny, polyesteru a sieťoviny. Bavlna je mäkká a priedušná, zatiaľ čo polyester je odolný a ľahko sa čistí. Sieťovina umožňuje cirkuláciu vzduchu, takže sa vaše dieťa v horúcom počasí nebude prehrievať.
 • Vlastnosti: Niektoré detské stany majú zabudované vlastnosti, ako sú okná, dvere a vrecká na skladovanie. Tieto funkcie môžu vášmu dieťaťu poskytnúť viac pohodlia a zábavy.
 • Cena: Detské stany sa v cene pohybujú od 20 do 200 USD alebo viac. Pri výbere stanu stanovte si rozpočet a potom hľadajte možnosti, ktoré sa doň zmestia.

Keď budete zvažovať všetky tieto faktory, môžete si vybrať detský stan do izby, ktorý bude vaše dieťa milovať.

Tu je niekoľko ďalších tipov pre výber detského stanu do izby:

 • Získajte názor svojho dieťaťa. Vaše dieťa bude pravdepodobne nadšené z používania svojho stanu, takže ho nechajte zapojiť sa do procesu výberu. Nechajte ho vybrať si tvar, farbu a vlastnosti, ktoré sa mu páčia.
 • Premýšľajte o použití. Na čo bude vaše dieťa stan používať? Ak ho budú používať na hranie, budete chcieť pevný stan s množstvom miesta. Ak ho budú používať na spanie, budete chcieť pohodlný stan s mäkkým matracom.
 • Zvážte svoje podnebie. Ak žijete v horúcom podnebí, budete chcieť stan vyrobený z priedušnej látky. Ak žijete v studenom podnebí, budete chcieť stan vyrobený z izolovaného materiálu.
 • Uistite sa, že stan je bezpečný. Pred kúpou stanu sa uistite, že spĺňa všetky bezpečnostné normy. Skontrolujte, či neobsahuje ostré hrany alebo šnúry, o ktoré by sa vaše dieťa mohlo zamotať.

S trochou plánovania môžete nájsť perfektný detský stan do izby svojho dieťaťa.

Najdete nás i na MALL.SK