Čo je Minky?

Na našom e-shope môžete nájsť detské teepee stany s hrubšou podložkou z exkluzívneho materiálu Minky. Ale čo to vlastne ten materiál minky je?

chlpatý materiál minky minkee z jemného polyesterového mikrovlákna kopie

MATERIÁL MINKY

Minky je veľmi jemný a mäkký materiál, hebký a hrejivý. Je ideálny pre výrobky určené pre deti - deky, vankúšiky, perinky, ale aj do oblečkov. Často môžete vidieť psie obleky s týmto vnútrajškom, detské plienky, ... 

Minky je registrovaná značka materiálu a jedná sa o plne syntetický materiál. Znie to desivo, ale pri dotyku všetko určite rýchlo prehodnotíte.

Je vyrobený zo 100% polyesterového mikrovlákna. Jedná sa o hodvábne jemnú tkaninu, ktorá láka k pomaznaniu, vďaka krátkemu vlasu, ktorý je jemný a mäkký ako kašmír. Na Minky prelisy, ktoré z lícovej strany tvoria guľaté výbežky.

minky bodkovaný materiál hodvábne jemný

Ak máte kreatívne ruky, určite využite Minky ako hlavný látku pre váš projekt - deku, panel za posteľ, ale aj oblečenie.
Medze sa jej naozaj nekladú.

Vytvorte atmosféru dobrodružstva a zábavy v detskej izbe. Teepee stan je možné umiestniť do detskej izby, obývacej izby, na terasu alebo do záhrady. Skvelý nápad na darček k narodeninám pre vaše dieťa. V našej ponuke nájdete aj Detské stany TeeTee, ktoré sú z  100% bavlny.  Detské teepee stany, s touto úžasne hebkou podložkou nájdete TU

detský teepee stan american stars minky podložka

 

INFORMÁCIE O MATERIÁLI MINKY


Materiál: ľahký 100% polyester

Pranie: Odporúčame prať v studenej vode, aviváž použite minimálne (zbytočne by "zlepila chĺpky, materiál Minky je sám o sebe veľmi jemný jemný)

Sušenie: Možné sušiť aj v sušičke na miernom programe

Minky v žiadnom prípade nežehlite!

Najdete nás i na MALL.SK